Sirje Tatsi Kinnisvara OÜ

Jäta enda kinnisvaratehingud meie hooleks!

ID: 1985877 14301:001:0026 "target="_blank"> 14301:001:0026
150 000 EUR
01.10.2018

Müüa äripind, majutus, 560 m²

Võrumaa, Antsla vald, Vana-Antsla, Kodu järve kaldal !, PAKU HINDA!, kogupind 560 m², krunt 1 268 m², 24 tuba, kinnistu, kivimaja, valmis, renoveeritud, ehitusaasta 1832, saun, dušš, elektriküte, ahjuküte, köök, külmik, Internet, parkimine tasuta, köögimööbel, kamin, eraldi sissepääs, sissepääs tänavalt, terrass, vesi, elekter, mööbli võimalus, mööbel, garaaž, tsentraalne vesi, ventilatsioon, trepikoda lukus, naabrivalve, aiaga ümbritsetud, järv 5 m, äärelinnas, rannajoone pikkus 100 m, ümbruses eramud ja korterelamud, teed heas seisukorras

Lisainfo:

 Järve kaldal müüa 18 sajandil ehitatud Vana-Antsla Mõisa Moonakatemaja äritegevuseks sobilik maja,mis koosneb 9- korterist, millest 1-toal.kortereid on 7 tk.2-toal. 1tk ja 3-toal.1tk. Osaliselt ruumide lahendus läbi korruste.
Esimesel korrusel üks ühetoaline korter eraldi sissepääsuga ( avatud kabinet) küttekoldeks el.radiaator ja pottkivist ahi.

Maja esimene korrus täielikult välja ehitatud. Paigaldatud uus elektri juhtmestik, kanalisatsiooni ja vee torustik, uued küttekolded, (kaminad, ahjud, leso) uued laed, põrandad. Siseviimistlus puit, punane tellis värvitud seinad, san. ruumid plaaditud.
Ruume saab kasutada ka eraldi korteritena.

Teisel korrusel on 4 korterit, millest valmis kaks 1-toalist ,avatud köögiga.wc ja dushinurk ( 2016-2017a). ja üks 2-toaline. (2 tuba,köök,wc,dushinurk )( 2009a.)

Viimane korter 2 ruumi vajavad remonti. (1 tuba ja1kööki)
Põõningule saaks vajadusel juurde ehitada majutuseks veel 2-4 tuba.

Majal 5 väljapääsu. Kaks on järvepoole, üks tänavapoolne ja kaks maja otsas. Ilus haljastus sisehoovis palju lill ja paadisild.

Elekter 220 ja 380w. 32A, 3 faasi. Internet.

Lubatud on paigaldada katuseaknaid ja sisehoovi poole päikesepatareid.
Elamispinda 404 m2 garaazi pind 37m2.
Sisehoov privaatne, piirneb järvega. Järv majast 5 m.

Hoovis osaliselt järvele ehitatud uus grillkoda. (2015a. suvel)
Olemas paat ja vesiratas.
Majale on antud kultuurimälestise märk. Samas on võimalused taotleda abirahasid nii riigi, kui muinsuskaitseametilt.
Maja välisfassaad renoveeritud ja värvitud.( 2016a. sept.)
Uue ilme on saanud väljaehitused ja järvepoolne maja ots.
Katuse vahetus planeeritud 2019 a.
Viis korterit on väljaüüritud, korralikele, rahulikele üksikutele üürilistele.
Kui ostad maja pangalaenuga on üürirahad Sulle abiks!
Ostja soovil üürilised lahkuvad.

Järves õitseb vesikupp ja valge vesiroos.
Kaladest: ahven, haug, särg, linask, angerjas, karpkala ja vähk.

Läheduse kauplus. Hea bussiühendus Antsla. Valga. Võru ja Tallinnaga.
Vana-Antsla Mõis jääb ca 200 m kaugusele.

HEA auraga JA RAHULIK KOHT !
Tuled hommikul toast istud grillkojas jood kohvi, sind tervitab luigepaar ja pardipere.

HELISTA JA KÜSI LISA .TEE PAKKUMINE!
Hinnas on kauplemisruumi. Tule maale elama ja raja oma äri ja kodu siia.

KASULIK TEADA!
Antsla vald (3422 el. 01.jaanuaril 2014 a) on Võrumaa läänepoolseim ja pindalalt suurim vald. Väikelinn Antsla (1420 el) asub Võrust 35 km läänes. Kraavi kõrtsi ja kiriku (1895) juures oli põline laadakoht, mis kolis 1889. aastal valminud raudteejaama lähedale Siksälä kõrtsi juurde. Praegu on vanal laadaplatsil vallavalitsuse hoone ja Vabadussõja mälestusmärk. Kenas looduspargis paikneb laululava. Valla põhjaosas asuva 14. saj. vasall-linnuse kohale rajati juba 15. saj Vana-Antsla mõis. Praegused mõisahooned on ehitatud 18. sajandil. Siin sündinud Rootsi kuninga Karl IX poja (1601) auks istutati 2 tamme, mis on praegugi suure, tiikidega mõisapargi ehteks. Originaalne on pargis asuv ümar mõisa suvetorn. Kobelas on Vahtsõkivi järv ja teised suured paisjärved. Mägede- ja järvederohkes valla lõunaedelaosas asub Karula Rahvuspark (111 km²), mis ulatub ka Karula ja Mõniste valdadesse. Siin on künklik maastik paljude järvede ja pisisoodega, nõmmemännikud vahelduvad salumetsade ja niitudega. Maalilist vaatepilti pakub Kaika kuplistik (max 117 m), elamuslik tee kulgeb Antslast Mõnistesse. Kaika mäel on vana koolimaja, kalmistu ja huvitav, kuid lagunev puukirik. Siin asuv Metsamoori perepark tutvustab Eesti mütoloogiat, rahvakombeid, ravimtaimi, taimekosmeetikat ning taimede ja loomade hingeelu. Erinevates taludes pakutakse talutoitu ja -leiba, aiandus- ja mesindussaadusi, suitsu- ja ürdisauna, massaaži jpm. Edelasse jäävad Veetka matkarajad. Kaunid on Saarjärved, suure Ähijärve ääres on head suplus-, telkimis- ja kalastuskohad. Siin asub rahvuspargi keskus, külalistemaja ning 4 tähistatud matkarada kogupikkusega (15,5 km).

TEE PAKKUMINE!
Tule MAALE ELAMA JA TEE OMA FIRMA SIIA!
Võimalus juurde osta kõrval kinnistu koos sauna, pisikese aiamaa ja kõrvalhoonega, mida on mõisaajal kasutatud sepikojana, ruume kasutatakse panipaigana.

Kontakt:

 Sirje Tatsi, 53444158